گروه صنعتی تولیدی آتین چوب در این قسمت به شما میگویید که یک میز خوب چه ویژگیهایی دارد و اصلا میزهای محبوب این روزها کدامند. از بورسهای خرید و تنوع قیمتها برایتان میگوییم و ترفندهایی که میتوانید برای شناخت یک میز خوب بکار بگیرید.
     مدتهاست که دیگر میز ناهارخوری فقط یک کالای لوکس برای اتاق پذیرایی نیست. حالا دیگر خانه شما بزرگ باشد یا کوچک حتما جایی برای میز غذاخوری در آن پیدا میکنید!
اصلا انگار آشپزخانه های امروزی بدون میز غذا خوری تعریف نمیشوند. حالا که در خرید این کالا جای هیچ تردیدی نیست، ما میخواهیم به شما بگوییم بیگدار به آب نزنید و دست خالی راهی بازار نشوید!  در این گزارش به شما میگوییم که یک میز خوب چه ویژگیهایی دارد و اصلا میزهای محبوب این روزها کدامند.
________________________________________
اول این نکته ها را بدانید
     برای خرید یک دست میز و صندلی استاندارد، باید توجه کنید که ارتفاع میز با مشخصات فیزیکی شما سازگار باشد.
مثلا  اگر شما قد زیاد بلندی ندارید نباید سراغ  میزهایی بروید که  از حد عادی کوتاهترند.  نگران انتخاب میز مناسب هم نباشید چون به راحتی میتوانید تنوع را در ارتفاع میزها در مراکز عمده خرید، میزهای آشپزخانه و ناهارخوری در تهران یعنی در بازار مبل احساس کنید.  برای تشخیص یک میز استاندارد باید به این شکل عمل کنید؛ وقتی روی صندلی، پشت میز مینشینید، بلندی میز باید تا قسمت زیرین قفسه سینه شما باشد و فاصله آرنج تا بدن نباید بیشتر از ۴۰ سانتیمتر باشد، درغیر این صورت میز حالت استاندارد ندارد، زمانیکه شما روی یک میز استاندارد غذا میخورید، باید تمامی اعضای بدنتان احساس راحتی کند. میز نباید آنقدر کوتاه باشد که مجبور باشید با خم کردن کمر خود غذا بخورید یا  آنقدر بلند باشد که احساس خفگی به شما دست دهد. صندلی باید حالتی نرم و راحت داشته باشد و زاویه تشک زیرین تا تکیه گاه ۹۰درجه باشد که هضم غذا به راحتی انجام شود. زمان غذاخوردن هرچقدر بیشتر طول بکشد و شما هرچقدر با فاصله و آهسته تر غذا بخورید، هضم غذا بهتر انجام شده و کمتر به دستگاههای بدن آسیب میرسد اما اگر شما هنگام غذا خوردن احساس راحتی نکنید و حالتی استاندارد نداشته باشید، دوست دارید هرچه زودتر غذایتان را تمام کنید و به حالت اولیه بازگردید.
________________________________________
در خرید توجه داشته باشید که میز تماما از ورقهای ام دی اف تولید شده باشد مدل پایه ها را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید میتوانید از پایه های معمولی و یا کابینتی که فضای مناسبی به شما میدهند استفاده کنید.
مشخص کنید که چه فضای برای قرار دادن میز خود در اختیار دارید میزهای غذاخوری در سایزهای:
4 نفره(80*120) ، 6 نفره ( 90*160) , 8 نفره (100*200) , 10 نفره (110*240) تولید میشوند.
شرکت آتين چوب این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید با خرید میز 4 نفره به راحتی در چند ثانیه آنرا به 6 نفره و یا 8 نفره تبدیل کنید.
این میزها قابلیت افزایش طول تا 70 سانتیمتر را دارا میباشند. همچنین در برخی از مدلها باکس هايی تعبیه شده که مصرف کننده میتواند لوازم به اصطلاح دم دستی خود را در آنها قرار دهد.
وهمچنين شرکت توليدي آتين چوب خاطر نشان ميکند تمام يراق و ورق هاي مصرفي ميز هاي ناهار خوري و غذا خوري وارداتي بوده و بالاترين کيفيت ممکن در بازار را دارا هستند و از خدمات پس از فروش و ضمانت  نيز برخوردارند.

راهنماي خريد ميز ناهار خوري

میز ناهار خوری تبدیلی کد 53 میز نهار خوری زیبا کد 105 میز نهار خوری تبدیلی 58 میز نهار خوری تبدیلی افزایشی 95 میز ناهار خوری تبدیلی و افزایشی 100
Back
Next